Jūs esate čia:>>Mūsų paslaugos>Apsaugos sistemos>Apsaugos sistemos

Apsaugos sistemos

Apsauginė signalizacijaApsaugos sistemos, apsauginė signalizacija, laidinė signalizacija, bevielė signalizacija, elektroninė apsauga – tai vienas iš efektyviausių būdų apsaugoti žmonės bei turtą. UAB "EFIKO" gali užtikrinti įvairios paskirties ir įvairaus sudėtingumo objektų elektroninę apsaugą, įspėjančią apie nesankcionuotą asmenų patekimą į patalpas ar teritoriją. Priklausomai nuo sistemos sudėties, signalizacija reaguoja į judėjimą, garsą, durų ir langų atidarymą, stiklo dužimą, sienų ardymą, vandens nutekėjimą, elektros įtampos dingimą ir kt.
Skirtingai nuo turto draudimo paslaugų, apsauginė signalizacija garantuoja netekimų prevencija.
Apsauginės signalizacijos būna:
 • Laidinės;
 • Bevielės;
 • Mišrios;
 • Lokalios;
 • GSM signalizacijos.
Tiek laidinę, tiek belaidę signalizaciją sudaro šie pagrindiniai komponentai: apsaugos centralė, įvairūs jutikliai (judesio, stiklo dūžio, smūgio, magnetiniai kontaktai, dūmų, temperatūros ir kt.), signalizatoriai (sirenos su blykste ir kt.), valdymo pultai (klaviatūros).
Laidinė signalizacija - pati populiariausia, patikimiausia bei pigiausia signalizacija. Dažniausiai įrengiama naujai statomuose namuose arba kitose remontuojamose patalpose. Visi sistemos komponentai sujungiami daugiagysliais laidais, kurie paslėpiami po tinku arba gipso kartono plokštėmis.
Bevielė signalizacija - tai puiki galimybė apsaugoti patalpas, kurios jau suremontuotos, arba nėra galimybės nutiesti laidų. Bevieliai jutikliai yra brangesni už laidinius, tačiau jų kainą beveik atsveria tai, jog nėra reikalingi laidai, o ir darbo kiek mažiau. Pastarieji jutikliai veikia maždaug metus, priklausomai nuo veikimo intensyvumo. Vėliau tereikia pakeisti elementą (bateriją), ir sistema toliau veiks be priekaištų.
Taip pat galima ir kombinuota sistema (ir laidiniai, ir belaidžiai jutikliai). Tai leidžia ne tik, kur įmanoma, pastatyti laidinius jutiklius, esant bevielei sistemai, bet ir išplėsti jau esančią laidinę sistemą net iki 32 bevielių jutiklių.
Mišri signalizacija - apjungia laidines ir bevieles apsaugos sistemas - laidinių sistemų pigumą, bevielių – lankstumą.
Lokali signalizacija – ši apsaugos sistema skirta inicijuoti aliarmą vietiškai. Ši sistema nėra įjungta į saugos tarnybos centrinį stebėjimo pultą.
GSM signalizacija – ji dažniausiai priskiriama prie atskiros apsauginių signalizacijų grupės. Tačiau vienintelis dalykas, kas ją padaro išskirtine – tai speciali centralė su GSM antena arba papildomas modulis, prijungiamas prie įprastos sistemos. Į šią apsauginę centralę arba modulį yra įstatoma SIM kortelė, iš kurios aliarmo arba elektros dingimo metu skambinama signalizacijos savininkui ir kitais numeriais, nurodytais programavimo metu.
Rengiant apsauginė signalizacija profesionalūs EFIKO specialistai:
 • įvertina Jūsų objektą;
 • pasiūlo optimaliausia ir efektyviausia apsaugai sprendimą;
 • profesionalūs įmonės inžinieriai greitai ir kokybiškai atlieka visus įrengimo darbus bei vykdo techninė priežiūrą.
EFIKO gali pasiūlyti įvairių gamintojų, tokių kaip DSC, Paradox Security Systems, Texecom, Optex, Kodinis raktas, Trikdis ir kt., plačiausią apsaugos signalizacijos sistemų spektrą.
Apsaugos sistemos, apsauginė signalizacija, laidinė signalizacija, bevielė signalizacija, elektroninė apsauga
 • Paklausti daugiau informacijos

Kontaktai

contacts lt
EFIKO, UAB
 • adress iconTilzes g. 38, 91112 Klaipėda, Lietuva
 • phone iconTel +370 46 411353
 • fax iconFaksas +370 46 412231
 • email iconE-mail: efiko@efiko.ltDarbo valandos:
Pirmadienis - Penktadienis nuo 08:30 iki 17:00
Šeštadienis, Sekmadienis - nedirbame